Опитування щодо проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» наприкінці липня 2020 року

17 Червня 2020, 8:41

Щороку влітку Новоград-Волинський збирає жителів та гостей міста, талановитих людей з усіх куточків України та зарубіжжя, які цінують творчість геніальної поетеси Лесі Українки.

Понад 30 років поспіль вінцем вшанування її пам’яті є Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке традиційно впродовж трьох днів проходить наприкінці липня.

Цьогоріч ситуація із поширенням у світі та, зокрема, в Україні, захворюваності на коронавірусну інфекцію змушує вносити корективи у звичний плин життя на невизначений термін.

Організаційним комітетом свята було запропоновано проведення цьогорічних «Лесиних джерел» у малій формі: впродовж одного дня (25 липня) з уникненням заходів з масовим скупченням людей.

Відтак, пропонуємо до уваги мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ опитування щодо проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» наприкінці липня 2020 року.

Опитування проходить з 17 по 26 червня (включно).

Просимо обрати одну із запропонованих відповідей за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfjQ4ZdzvRlY7FLy…/viewform…

Дякуємо за участь в опитуванні. Будьте здорові!

 

Чат-бот Гаряча лінія