Особистий прийом міського голови Миколи Боровця

19 Лютого 2021, 13:29

На особистому прийомі у міського голови Миколи Боровця

Забезпечення ефективної комунікації з жителями громади для оперативного вирішення нагальних проблем є одним із пріоритетних напрямків діяльності керівництва Новограда-Волинського. Міський голова Микола Боровець 19 лютого в каб.1 Будинку рад провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув 10 звернень.

Жителі громади піднімали питання стосовно: проекту пам’ятника на розі вулиць Шевченка – Вокзальна на місці демонтованого пам’ятника воїнам першої кінної армії, оформлення документів на право власності на земельну ділянку загиблого в АТО сина, надання земельної ділянки учаснику бойових дій, надання статусу «Матері-героїні», надання матеріальної допомоги на лікування, покращення житлових умов, дотримання температурного режиму в квартирі та проблем державного значення.

Кожен заявник отримав консультацію та фахові роз’яснення і відповіді на всі порушені питання. В свою чергу міський голова надав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів виконавчих органів міської ради щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян згідно з чинним законодавством.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія