Отримання посвідчень водіїв залишається під питанням

24 Березня 2016, 9:14

На ім’я міського голови Весельського В.Л. надійшло звернення від Навчальної організації – Новоград-Волинської автошколи Товариства сприяння обороні України (адреса: вул. Лубчицька, 45). У зверненні йдеться про те, що у зв’язку із ліквідацією ДАІ зазначена організація не отримує бланки свідоцтв про закінчення навчального закладу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, які в 2015 році автошкола отримувала від Департаменту ДАІ МВС України. Слухачі, які закінчують навчання в автошколі не отримують вказані свідоцтва, в результаті чого не можуть підтвердити проходження підготовки та перепідготовки водіїв і отримати посвідчення водія.

Враховуючи вищезазначене міським головою було направлено відповідний лист до головного управління Національної поліції в Житомирській області. Нещодавно від управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Житомирській області надійшла відповідь, у якій зазначено: „У зв’язку з набранням 07.11.2015 року чинності Законом України „Про Національну поліцію“ на сьогодні проводиться процедура ліквідації УДАІ УМВС України в Житомирській області. Разом з тим, постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 „Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ“ створено регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області (виконуючий обов’язки директора Прохоренко Євгеній Михайлович). До функцій, покладених на вищевказаний сервісний центр, відноситься й контроль за процесом реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія“.

Отож, наразі запит міського голови перенаправлено до регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області (м. Житомир, вул. Щорса, 96, тел.: (0412) 407-822). Так як на даний час контроль з питань про належність транспортних засобів, накладення, зняття з них арештів та інших обмежень, отримання посвідчень водія здійснює цей заклад.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія