Ознайомилися з ходом реалізації проєктів у галузі охорони здоров’я, обговорили проблемні питання та пошук шляхів для їх вирішення

30 Листопада 2023, 17:31

Генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради Василь Борис та заступник медичного директора з стаціонарної допомоги Костянтин Шнайдер ознайомили міського голову Миколу Боровця та куратора галузі, заступницю міського голови Ірину Гудзь з ходом реалізації проєктів в КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» ЗМР. В ході зустрічі обговорили проблемні питання та пошук шляхів для їх вирішення.

В КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» наразі:
– завершено капітальний ремонт відділення комплексної реабілітації;
– проводиться капітальний ремонт споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття в лікувальному корпусі;
– проводиться заміна пасажирських ліфтів у поліклінічному та лікувальному корпусах;
– завершена реконструкція системи киснепостачання з підключенням хірургічного корпусу;
– проводиться поточний ремонт рентгендіагностичного кабінету травматологічного відділення;
– проведено поточні ремонти дорожнього покриття;
– проведено поточний ремонт системи водопостачання та водовідведення, заміна дверей, вікон в інфекційному відділенні;
– проводиться поточний ремонт палат в хірургічному відділенні, в тому числі облаштовується окрема палата для осіб, які знаходяться під вартою. В пріоритеті створення більш комфортних умов для ветеранів.
Також оглянули обладнання яке було закуплене за кошти бюджету міської територіальної громади в 2023 році.
На удосконалення матеріально-технічної бази КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» з місцевого бюджету було виділено кошти в сумі – 27 062,2 тис.грн. Закуплено: дефібрилятор, лампи операційні, системи ендоскопічної візуалізації у комплекті, в тому числі і з гастроскопом, інкубатор для новонароджених, пристрій неонатальний для фототерапії та обігріву, тренажер з вібраційною платформою, аудіометр, кондиціонери, кольпоскоп, сушильну машину для білизни, термошафу для нагрівання озокериту та парафіну, апарат реабілітації руки, уретроскоп, мамограф тощо.
Опісля відбулася зустріч міського голови Миколи Боровця з представниками галузі охорони здоров’я.

В ході зустрічі генеральний директор КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» ЗМР Василь Борис та директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» ЗМР Інна Вошко розповіли про реалізовані проєкти у галузі охорони здоров’я. Спільно обговорили досягнення, виклики та перспективи подальшого розвитку підприємств, зокрема залучення та утримання молодих фахівців, вдосконалення методів діагностики та лікування, подальшого покращення матеріально-технічної бази закладів.

Відділ з питань охорони здоров’я Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія