Пацієнти з цукровим діабетом I типу можуть отримати тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові

30 Жовтня 2023, 16:10
???? З 8 жовтня пацієнти з цукровим діабетом I типу можуть отримати тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові. Їх вартість повністю або частково відшкодовує аптеці Національна служба здоров’я України.
???? Які саме тест-смужки входять в програму реімбурсації, можна перевірити в Реєстрі: https://moz.gov.ua/…/9/49035-dn_1495_21082023_dod_2.pdf…
Для того, щоб отримати тест-смужки безоплатно чи з доплатою за програмою реімбурсації необхідно мати електронний рецепт. На окупованих територіях та в зоні бойових дій – тест-смужки відпускають за паперовими рецептами.
???? Отримати тест-смужки за е-рецептом можна, звернувшись у будь-яку аптеку, яка має договір із НСЗУ за напрямом тест-смужки.
На сьогодні понад 11 тис. аптек і аптечних пунктів мають договір із НСЗУ на відпуск тест-смужок за програмою реімбурсації.
???? Як знайти аптеку, яка відпускає тест-смужки за програмою реімбурсації?
✅ Зателефонувати до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.
✅ Скористатися спеціальним дашбордом на сайті НСЗУ, на якому можна знайти адресу найближчої аптеки: https://bit.ly/4054WGA. Для цього достатньо ввести чи обрати з переліку в пошуковому рядку назву вашого населеного пункту.
НСЗУ Національна служба здоров’я України
Чат-бот Гаряча лінія