Педагоги Новоград-Волинської громади отримали 100 сучасних хромобуків у рамках реалізації проєкту «Ноутбук кожному вчителю»

15 Листопада 2022, 10:04

Збройна агресія рф проти України внесла корективи в повсякденне життя кожного українця, змусивши пристосуватися до нових реалій. Незважаючи на все нові й нові виклики, вище керівництво нашої держави, у співпраці з міжнародними партнерами, робить усе можливе аби мінімізувати дискомфорт населення та повернутися до стабільного, звичного нам життя.

Велика увага приділяється галузі освіти та забезпеченню якісного й безпечного освітнього процесу. Так, на території України триває реалізація проєкту “Ноутбук кожному вчителю”, започаткованої Міністерством освіти спільно з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти і культури ЮНЕСКО.

Тисячі українських вчителів уже отримали гаджети для можливості проведення інтерактивних занять та дистанційного навчання. Не виняток і Новоград-Волинська територіальна громада: вже 100 хромобуків незабаром поїдуть до своїх власників. Зазначається, що очікується другий транш отримання гаджетів.

 

Чат-бот Гаряча лінія