Перед законом рівні всі!

18 Квітня 2016, 0:32

Одним із владних повноважень органів місцевого самоврядування є здійснення контролю за станом благоустрою та утримання території балансоутримувачами та мешканцями міста, які мешкають у приватному секторі міста в належному стані. Cпівробітники інспекції по контролю за благоустроєм міста щоденно проводять рейди та перевірки.

Мета даних заходів очевидна – зробити місто Новоград-Волинський чистим, привабливим та комфортним для праці та відпочинку. За результатами роботи було виявлено 28 порушень, розглянуто 12 заяв від громадян міста. По виявленим фактам депутатам місцевої ради, приватним підприємцям, громадянам міста  було видано 14 приписів на усунення порушень законодавства в сфері благоустрою.

У березні 2016 року відбулося засідання адміністративної комісії Новоград-Волинської міської  ради, на якій розглядались протоколи про порушення чинного законодавства у сфері благоустрою. Основна частина порушень в даний період пов’язана з небажанням приватних підприємців, керівників установ, організацій, підприємств, окремих мешканців, які мешкають у приватному секторі міста підтримувати належний благоустрій на прилеглих територіях, з умисним  пошкодженням дорожньої мережі та порушенням правил поводження з побутовими відходами.

Так, за порушення правил благоустрою на території міста (були неукладені угоди на вивіз побутового сміття)  8 громадян, які мешкають в приватному секторі, а саме – по вулиці Волі, Потапова, Водопровідна, Драгоманова (Пархоменко) – притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано на суму від 360 грн. до 1185 грн.

Шановні мешканці міста! Пам’ятайте про відповідальність за порушення Правил благоустрою міста!
 

С.І. Горчинський,
старший інспектор інспекції благоустрою міста 

 

Чат-бот Гаряча лінія