Передано допомогу одному з підрозділів 30 окремої механізованої бригади

6 Березня 2023, 11:34

Звягельськй міський голова Микола Боровець, заступниця міського голови Наталія Борис, начальник районної військової адміністрації Іван Туровський, голова районної ради Артур Загривий та директор благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється» Наталія Нагорна передали допомогу представникам одного з підрозділів 30 окремої механізованої бригади.

Як зазначалося раніше, на День працівників культури завдяки спільним зусиллям усіх громад Звягельського району організували благодійний ярмарок, на якому зібрали понад 138 тис. грн. Кошти було передано благодійному фонду «Нехай твоє серце б’ється». Команда фонду вивчила потреби бригади та за запитом підрозділів придбала необхідне спорядження.
Відтак, на зібрані кошти вдалося закупити два генератори, портативне джерело живлення EcoFlow, павербанки з сонячною батареєю, портативні газові системи для обігріву та приготування їжі, запчастини та інші необхідні військовим речі – відзвітувала Наталія Нагорна.

Усе придбане передано військовим. Впевнені, що така допомога стане в нагоді. Підтримка наших Захисників та Захисниць сьогодні – найвищий пріоритет!

Чат-бот Гаряча лінія