Перехід закладів дошкільної освіти на новий режим роботи в літній період та підготовка до осінньо-зимового періоду – на порядку денному чергового засідання виконавчого комітету

24 Травня 2023, 15:26

Сьогодні, 24 травня, відбулось 67 засідання виконавчого комітету Звягельської міської ради.
На початку засідання міський голова Микола Боровець подякував колективам комунальних підприємств «Звягельтепло», «Звягельводоканал», «Звягельсервіс», колективу Звягельського РЕМ та координатору з організації підготовки до попереднього зимового періоду – заступниці начальника житлово-комунального господарства та екології Любові Кучерявенко за злагоджену та скоординовану роботу всіх служб під час підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.
Далі згідно з порядком денним було розглянуто 14 питань.
На засіданні виконавчого комітету розглянуто питання «Про підготовку галузей господарського комплексу Звягельської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років» та затверджено ряд заходів у житлово-комунальній галузі, у галузі освіти, фізичної культури і спорту, культури та охорони здоров’я. Створено робочу групу з підготовки галузей господарського комплексу міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років, яка буде здійснювати контроль за станом підготовки до зими.
Міський голова наголосив, що загроза настання негативних наслідків, особливо в осінньо-зимовий період, є постійною, доки триває війна з рф, тому важливо готуватись до викликів, які можуть бути.
Не менш важливим рішенням є перехід закладів дошкільної освіти на новий режим роботи в літній період 2023 року.
Як зазначила у своїй доповіді начальниця управління освіти і науки Тетяна Ващук, тимчасове призупинення функціонування закладів дошкільної освіти буде відбуватися згідно відповідної черги:
????з 5 по 30 червня буде призупинено функціонування закладів дошкільної освіти №1, №6 та Центру розвитку дитини;
????з 19 червня по 4 серпня призупиниться робота Великомолодьківського та Пилиповицького закладів дошкільної освіти;
????з 3 по 31 липня функціонування призупинять заклади дошкільної освіти №2, №13, №14, №16 та Наталівський ЗДО.
Таким чином, у кожному мікрорайоні міста буде працювати черговий заклад дошкільної освіти.
Також зазначалося, що для дітей з сіл громади при тимчасовому переході у міські ЗДО оплата за харчування залишиться незмінною. У разі необхідності, робота окремих закладів дошкільної освіти може бути достроково поновлена.
Виконавчим комітетом затверджено склад позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при районному центрі комплектування та соціальної підтримки.
Прийнято рішення щодо встановлення меморіальної дошки на честь Героя, який загинув захищаючи незалежність нашої держави – Кулявця Дмитра. Меморіальну дошку буде встановлено на будівлі Гімназії №7, де він навчався.
В ході засідання також було прийнято рішення щодо надання адресної грошової допомоги, захист прав та інтересів дитини, а також щодо передачі майна комунальної власності.
З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/

Пряма трансляція 67 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/1kp-Z_-apXw

Чат-бот Гаряча лінія