Перейменували місто: що робити підприємцям?

25 Листопада 2022, 15:36

В разі перейменування міста, виникає необхідність змін у найменуванні чи відомості про місцезнаходження юридичної особи шляхом внесення відповідних змін до її установчих документів та змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

При цьому суб’єкти підприємницької діяльності  зможуть змінити дані про назву міста і в загальному порядку при внесенні ними чергових змін до своїх установчих документів, пов’язаних зі зміною складу учасників (засновників, власників), структури управління, розміру статутного фонду, зміни видів економічної діяльності тощо.

Щоправда, певних додаткових витрат можуть зазнати ті юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які мають бланки і штампи зі старими назвами. Проте, далеко не всі вони мають печатки і штампи, оскільки для багатьох категорій суб’єктів підприємницької діяльності ці атрибути  не є обов’язковими. Окрім того, більшість юридичних осіб друкують свої бланки на звичайному робочому принтері, тому для заміни назви чи адреси в тексті достатньо, щонайбільше, декількох хвилин.

Якщо змінюється назва населеного пункту та району, проте не змінюється фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, переоформляти ліцензії не потрібно.

 

Юридичний відділ міської ради

 

#офіційно_ЗВЯГЕЛЬ

Чат-бот Гаряча лінія