Перемоги звягельчан на 24-му чемпіонаті світу з армрестлінгу та пара-армрестлінгу

2 Листопада 2022, 12:04
З 14 по 23 жовтня у Кемері, провінція Анталії (Туреччина), відбувся 24-й чемпіонат світу з армрестлінгу та пара-армрестлінгу. У змаганнях прийняли участь понад 1200 найсильніших армрестлерів з 54 країн світу, щоб поборотися за звання “Чемпіон Світу”!
У загальному заліку збірна України виборола 40 медалей: 🥇– 14; 🥈– 19; 🥉– 7.
Українські чоловіки посіли третє загальнокомандне місце, поступившись збірним командам Грузії та Казахстану. А от жінки обійшли збірні Казахстану та Вірменії і посіли перше загальнокомандне місце.
На цьому чемпіонаті у складі збірної України від Житомирщини виступило 12 спортсменів, які показали емоційно – видовищну боротьбу та чудові результати: Золоті медалі виборола на обидві руки: Бессальнова Олеся (VIW60). 🥇🥇Золото на ліву руку взяв Глуханюк Олексій (PIDH80+). 🥇Горніч Альона (PIUW65) здобула срібло на ліву руку. 🥈Золото на ліву та срібло на праву здобув Палєха Олександр (PIDM75+).🥇🥈Срібло на праву та бронзу на ліву виборов Хіміч Олександр (VIM90).🥉🥈Бронзову медаль завоював Данюк Геннадій (PIUH85+). 🥉
У запеклій боротьбі даючи великі залікові бали, але на жаль зупинившись за крок від призових місць, посівши тільки 4-ті місця: Гусар Олександр (PIDH65), та Луцишин Дмитро (PIUH60).
Також відмінно виступили майстри спорту: Захарчук Віктор у категорії 90кг на ліву руку став чемпіоном Світу, а Ларін Вадим на праву руку виборов бронзову нагороду. Неодноразовий призер чемпіонату Європи та світу Кібіткін Роман в номінації серед юніорів (65кг), у напружений боротьбі посів 4-те місце.
А цьогорічний чемпіон України серед дорослих – Циба Леонід (70кг), у запеклій боротьбі зайняв 7 та 10 місце, серед більше двух десятків учасників.
Передусім, дякуємо ЗСУ, за можливість тренуватися в цей складний час та представляти нашу країну на міжнародній спортивній арені.