Перенесено звіт міського голови Миколи Боровця

27 Січня 2022, 16:00

Шановні жителі Новоград-Волинської міської ТГ, звіт міського голови Миколи Боровця про свою роботу у 2021 році –перенесено.

Нагадаємо, що проведення звіту очільника громади було заплановано на 28 січня 2022 року о 16:00 у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки. Наразі у громаді спостерігається різке збільшення захворюваності на COVID-19. З метою недопущення погіршення епідемічної ситуації у громаді – дату звіту перенесено до стабілізації ситуації.

27 січня 2022 року було проведено позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, де було встановлено заборону на території Новоград-Волинської міської територіальної громади проведення всіх масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів.

Звіт міського голови Миколи Боровця про свою роботу у 2021 році обов’язково відбудеться, про дату та час буде повідомлено на офіційних інформаційних ресурсах Новоград-Волинської міської ради. На всі запитання, які надходять від жителів громади через google-форми міський голова Микола Боровець надасть відповідь.

Поставити запитання можна за посиланням: https://forms.gle/5Y7U6gXN9duiqZwn8

Бережіть себе та своїх близьких.

Чат-бот Гаряча лінія