Перевірено умови проживання дітей, які повернулися з інтернатних закладів в родини

4 Вересня 2021, 17:19

З метою перевірки умов проживання дітей, які повернулися з інтернатних закладів в родини, виконання батьками батьківських обов’язків, стану готовності всіх дітей до нового навчального року та належного здійснення соціального супроводу сімей 02.09.2021 року було здійснено контрольне інспектування.

Комісія у складі начальника служби у справах дітей Нонни Лойко, т.в.о. директора міського центру соціальних служб Лариси Ведрук, старшого інспектора сектору ювенальної превенції Новоград-Волинського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області Олени Кайданович, головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради Тетяни Балаушко відвідали 7 сімей в яких проживає 8 дітей, які навчалися в КНЗ «Новоград-Волинська школа-інтернат І-ІІ ступенів» Житомирської обласної ради.

З усіма батьками було проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, забезпечення сприятливого мікроклімату в родині. Наголошено на необхідності вакцинуватися. Були також дані доручення відповідним спеціалістам щодо допомоги сім’ям у вирішенні проблемних питань.

 

Чат-бот Гаряча лінія