Перевірка готовності закладів дошкільної освіти до нового 2020-2021 навчального року

18 Серпня 2020, 17:02

Відповідно до розпорядження міського голови від 12.08.2020 №156 (о) «Про перевірку готовності закладів освіти Новоград-Волинської міської об?єднаної територіальної громади до 2020-2021 навчального року» 18.08.2020 комісія розпочала свою роботу з перевірки готовності закладів дошкільної освіти та ДЮКФП.

З метою підготовки до нового навчального року за кошти міського бюджету проведено:

у ДНЗ №16 – поточний ремонт 4 санвузлів, 3 групових та спальних кімнат, 2 роздягалень, 2 буфетних приміщень для роздачі їжі. В 4 групах замінено дитячі шафи, придбано пральну машину, 4 комплекти меблів для туалетних кімнат.

У ДНЗ №15 зроблено капітальний ремонт пральні. Замінено двоє вхідних дверей та одні двері в спальні. Проведено поточний ремонт складських приміщень, стелі в ясельній групі, замінено освітлення в ясельній та старшій групі. Закуплено ігрове обладнання в старшій групі, посуд, електром?ясорубку. Замінено столи для обробки продуктів харчування, підлогу в 2 ігрових павільйонах, 4 павільйони обкладено плиткою. Виготовлено меблі для логопедичного кабінету.

У ДНЗ №5 встановлено 14 дверей, поновлено м?який інвентар, придбано посуд. Зроблено косметичний ремонт групових кімнат. Проведено ряд заходів з пожежної безпеки. Наразі йде підготовка до встановлення нової огорожі.

Відремонтовано та пофарбовано спортивний майданчик ДЮКФП з тренажерами, спортивне містечко, огорожа на футбольному міні-полі зі штучним покриттям, зовнішні сходи на ІІ поверх.

19.08.2020 комісія продовжить свою роботу відповідно до графіка.

 

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія