Перше засідання Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади з відкритого урядування в Україні

9 Квітня 2021, 14:05

Міський голова Микола Боровець та заступниця міського голови Ірина Гудзь взяли участь в першому засіданні Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади з відкритого урядування в Україні, організовану за ініціативи Ради Європи.

Під час заходу було обговорено Національний план дій із впровадження міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» в 2021 – 2022 роках, а саме про роль органів місцевого самоврядування в рамках Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади з відкритого урядування в Україні, яку розроблено Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи спільно з Асоціацією міст України.

Основною метою співпраці є побудова сталого співробітництва між органами влади на національному та місцевому рівні, здійснення обміну кращими практиками щодо відкритого врядування в Україні та застосуванням їх у громаді.

У процесі онлайн-зустрічі було заслухано інформацію про важливість підвищення якості демократії на місцевому рівні та важливості підтримці органів місцевого самоврядування в їх діяльності, яка спрямована на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень.

«Партнерство «Відкритий Уряд» є  вагомою платформою для ефективного розвитку відкритого урядування, головна ціль, якого є скорочення дистанції та створенням сприятливого середовища комунікації між громадськістю та органами влади.

Під час заходу було презентовано ряд успішних практик розвитку цифрових технологій, впроваджених в українських громадах.

Новоград-Волинський отримав підтримку Ради Європи у розробці Статуту територіальної громади із залученням представників громадських організацій та старост громади.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія