Перші кроки до створення будинку для людей літнього віку на території Звягельської громади

1 Березня 2023, 10:11

Секретарем міської ради Оксаною Гвозденко проведено робочу зустріч з питань створення будинку для людей літнього віку. У зібранні взяли участь: депутатки групи «Рівні можливості» Лілія Хрущ, Світлана Крапівницька, Людмила Тодорович, Валентина Тростенюк, директорка медичного фахового коледжу Олена Солодовник, голова БФ «Нехай твоє серце б’ється» Наталія Нагорна та начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Юрій Савич.

У ході зустрічі обговорені варіанти розміщення даної установи, способи залучення коштів та можливі форми власності закладу, а також проблеми, з якими можливо зіштовхнутися під час реалізації проекту та шляхи їх вирішення.

Олена Солодовник, яка тривалий час вивчала питання догляду за людьми старшого віку, наголосила, що існує нагальна потреба створення відповідного закладу та представила проект установи для людей похилого віку. Звернула увагу також на громадсько-приватне партнерство і зауважила, що даний проект – це висока соціальна відповідальність для влади.
Наталія Нагорна, в свою чергу, розповіла про можливість створення закладу, де буде надаватися соціальна підтримка різним вразливим групам населення Звягельської міської територіальної громади.

Зважаючи на відгуки містян, потреба в належному догляді за людьми поважного віку є актуальною у нашій громаді. Тому робочою групою розпочато планування необхідних для створення відповідної установи заходів.

 

Чат-бот Гаряча лінія