Перший етап вакцинації від корнонавірусної інфекції у Новоград-Волинській міській ТГ

11 Березня 2021, 20:08

У Новоград-Волинській міській територіальній громаді розпочався перший етап вакцинації від корнонавірусної інфекції.

11 березня 2021 року було вакциновано 40 медичних працівників КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» та КНП «Баранівська ЦРЛ». Усіх хто мав отримати щеплення було оглянуто лікарем та отримано допуск до здійснення вакцинації.

В Житомирській області створено шість мобільних бригад для вакцинації. В Новограді-Волинському теж створено мобільну бригаду на базі некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради. До складу бригади входять лікар загальної практики сімейної медицини, дві медичні сестри, водій та реєстратор, всі працівники бригади пройшли навчання у Житомирському центрі громадського здоров’я.

Вакцинація буде здійснюватись вакциною AstraZeneca Covishield, яка надійшла в Україну за ініціативою COVAX. Щеплення проти COVID-19 буде проходити згідно «Дорожньої карти».

Вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19 буде здійснюватися в 5 етапів. На першому етапі планується вакцинація людей з найвищим ризиком інфікування, а саме: медичних працівників, які надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19, людей в інтернатних закладах та будинках людей похилого віку, військовослужбовців.

Записатися на вакцинацію наразі можна через портал «Дія» або гарячу лінію МОЗ (номер телефону – 0 800 60 20 19).

Шановні жителі нашої громади!

Щоб не погіршувати епідемічну ситуацію щодо поширення коронавірусу, дотримуйтеся основних правил: ретельно мийте та дезінфікуйте руки; носіть захисну маску в громадських місцях; уникайте великого скупчення людей; дотримуйтеся соціальної дистанції. При перших симптомах занедужання звертайтесь в телефонному режимі до свого сімейного лікаря.

Бережіть себе та своїх рідних!

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія