Перший муніципальний Хакатон у Новоград-Волинській міській територіальній громаді

19 Серпня 2021, 21:03

19 серпня розпочавсь Перший муніципальний Хакатон у Новоград-Волинській міській територіальній громаді. Участь у відкритті заходу взяв міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Ірина Гудзь та Наталія Борис, народний депутат України Тетяна Циба, депутати міської ради Петро Литвин, Олександр Широкопояс, Олег Годун, Олександр Поліщук, Сергій Литвинчук, Степан Нусбаум, голова ради директорів промислових підприємств Микола Сиченко, голова ради приватних підприємців Олександр Костеченко, ментори проєкту Сергій Гаращук, Борис Пахолюк, Тетяна Зятікова, представники виконавчого комітету міської ради, навчальних закладів, бізнесу, освіти, активна молодь та громадськість.

Перший муніципальний Хакатон у Новоград-Волинській міській ТГ впроваджується проєктом «Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії COVID-19» за фінансової підтримки GIZ в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Основна мета заходу – залучення прогресивної молоді та бізнесу до формування стратегії розвитку громади.

Участь у хакатоні беруть три команди з трьох провідних вищих навчальних закладів України: Національного університету «Києво-Могилянська академія», Придніпровської державної академії будівництва та архітектури та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Кожну команду підсилили студентом із Новограда-Волинського та представником влади.

«У нас є ціль та надія, що за ці декілька днів ми напрацюємо бачення розвитку громади. Сподіваюсь, що ваші цікаві, креативні ідеї та рекомендації стануть основою стратегічного розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади. Адже ви, студентство, мислите прогресивно, а стратегія – це прогрес. Бажаю усім плідної роботи та успіхів», – у вітальному слові побажав міський голова Микола Боровець.

Під час заходу учасники представили свої команди, познайомилися з менторами проєкту, а також всі присутні в інтерактивному режимі пропрацювали наявні проблеми в громаді та здійснили їх ранжування. Для детального ознайомлення із особливостями бізнесу, команди відвідали ПП «Меблева фабрика «Мірт» та підприємство по виробництву меду (с. Великий Молодьків).

 

#ХакатонНовоградВолинський

 

Чат-бот Гаряча лінія