Згідно Правил благоустрою території громади на об’єктах благоустрою ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ звалювати відходи, траву, гілки, деревину, листя, сніг (в зимовий період)

2 Вересня 13:35

Відповідно до Наказу Міністерства будівництва архітектури та житлово-комунального господарства «Про затвердження форми звітності № 1-ТПВ та Інструкції щодо заповнення форми звітності № 1-ТПВ «Звіт про поводження з твердими побутовими відходами»» від 19.09.2006 №308.

ВУЛИЧНИЙ ЗМЕТ – це змет (пісок, вуличне сміття, тощо) з вулично-дорожньої мережі міста.

Одним із завдань утримання в санітарно належному стані вулиць міста є прибирання вуличного змету та сміття, яке накопичується на проїжджих частинах вулиць.

Наразі над вирішенням цього завдання працює комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград–Волинськжитлосервіс» згідно затвердженого графіку.

Прибираючи вуличний змет працівники змушені прибирати гілля, листя, гнилі фрукти, пакети зі сміттям, витрачаючи на це час, за який можна було прибрати більше вулиць і робити наше місто чистим та охайним.

Всі відходи які накопичуються на території домогосподарств, ОСББ та суб’єктів підприємницької діяльності повинні вивозитися на полігон твердих побутових відходів згідно укладених договорів з виконавцями робіт та графіку вивозу.

‼ Попереджаємо, що згідно Правил благоустрою території Новоград-Волинської міської територіальної громади від 09.06.2022 №536 на об’єктах благоустрою ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ звалювати відходи, траву, гілки, деревину, листя, сніг (в зимовий період).

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія