Під час засідання комісія розглянула питання щодо захисту прав та законних інтересів дітей

14 Січня 13:26

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради, яке відбулось 13 січня 2022 року, було розглянуто ряд питань, які стосувались захисту прав та законних інтересів дітей.

Зокрема, прийнято рішення щодо надання малолітній дитині статусу постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Членами комісії також заслуховувались питання про стан виконання батьківських обов’язків батьками стосовно малолітніх дітей.

Міським центром соціальних служб взято під соціальний супровід сім’ю опікуна з метою адаптації дитини-сироти у новому сімейному середовищі. Стосовно двох сімей соціальний супровід продовжено, а стосовно однієї сім’ї завершено соціальний супровід з досягненням позитивного результату.

Були також переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

Служба у справах дітей міської ради

Чат-бот Гаряча лінія