Під час робочої зустрічі обговорили питання упорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків на території громади

21 Червня 2022, 16:54

21 червня відбулася робоча зустріч за участю заступника міського голови Наталії Борис, начальника управління культури і туризму міської ради Олександра Широкопояса та працівників управління культури і туризму міської ради щодо упорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків на території громади.

Обговорили рекомендації Міністерства культури та інформаційної політики України і Українського інституту національної пам’яті щодо пам’ятних об’єктів, пов’язаних із історією та культурою росії та СРСР.

Наталія Борис зазначила, що питання пам’ятних об’єктів, пов’язаних із історією та культурою росії та СРСР, які знаходяться на території громади повинні вирішуватись відповідно до чинного законодавства про місцеве самоврядування, а також законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

За результатами робочої зустрічі заступник міського голови Наталія Борис дала відповідні доручення управлінню культури і туризму міської ради щодо об’єктів культурної спадщини радянського періоду, які знаходяться на території громади.

 

Управління культури і туризму міської ради

Чат-бот Гаряча лінія