Під головуванням міського голови відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31 Січня 2017, 6:46

31 січня 2017 року під головуванням міського голови, голови комісії Віктора Леонідовича Весельського відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до порядку денного на засіданні комісії було розглянуто 8 питань.

Найбільше уваги було приділено питанню щодо незаконного монтажу та встановлення газового заправочного пункту на вулиці Житомирська, 110. Присутні заслухали начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради Мельника О.А., який довів до відома присутніх інформацію про потенційно небезпечну ситуацію, яка склалася у зв’язку з встановленням ТОВ „Люкспромгаз“ наземного модуля АГЗП. Також було заслухано начальника Новоград-Волинського відділення ПАТ „Житомиргаз“ Лучицького І.Л. та начальника Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Левицьку А.П., які повідомили комісію, що при встановленні заправочного пункту порушені охоронні зони наявних мереж життєзабезпечення. В обговоренні прийняли участь заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. та голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Юшманов І.Г., які наголосили про необхідність прийняття радикального рішення по даному питанню, а саме ліквідувати встановлений модуль, так як він становить потенційну небезпеку для жителів нашого міста та об’єктів, які знаходяться в потенційно небезпечній зоні.

У зв’язку з незаконним встановленням наземного модуля та з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, у разі початку його експлуатації, комісія вирішила: начальнику відділу з питань цивільного захисту міської ради Мельнику О.А. негайно підготувати листи за підписом міського голови керівникам Управління СБУ та Головного управління Національної поліції в Житомирській області щодо проведення позапланових заходів державного нагляду у сфері господарської діяльності відносно встановленого наземного модуля АГЗП; підготувати заходи щодо ліквідації заправ очного пункту.

Також в ході засідання міський голова, голова комісії Весельський В.Л. дав доручення начальнику відділу з питань цивільного захисту міської ради Мельнику О.А., в зв’язку з підготовкою до проведення одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 23 лютого 2017 року, вирішити питання перенесення проведення спільного штабного тренування, яке відповідно до листа начальника управління цивільного захисту ОДА заплановано провести 22 лютого.

Зокрема, під час засідання комісії було розглянуто та затверджено Паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій на території міста Новограда-Волинського на 2017 рік та План роботи міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2017 рік.

 

Відділ інформації та зв’язків з

громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія