Підопічні територіального центру мають можливість отримати нові знання і практичний досвід роботи на комп’ютері

10 Червня 2019, 16:24

Вже декілька років «Університет ІІІ віку» є невід’ємною частиною територіального центру Новоград-Волинської міської ради. Особливим попитом, в наш вік комп’ютерних технологій, користується факультет «Інформаційних технологій», де слухачі-підопічні мають можливість отримати нові знання і практичний досвід роботи на комп’ютері.

Слухачі двох підгруп відвідують заняття чотири рази на тиждень. Перша підгрупа навчається з 9:00 до 11:00 (вівторок, п’ятниця), друга – з 13:00 до 15:00 (понеділок, четвер). Всі заняття проходять в найзручніший для слухачів час, на безкоштовній основі та в комп’ютерному класі.

Як виявилося комп’ютер не тільки помічник в роботі, але і надає безліч захоплюючих можливостей для людей будь-якого віку. І нехай він ніколи не зможе повністю замінити просте людське спілкування, але він може багато іншого: він завжди допоможе тому, хто раптом залишився самотнім … Він підкаже відповідь на будь-яке ваше питання …

Невдовзі по закінченню навчання слухачам курсів будуть вручені сертифікати.

Запрошуємо всіх бажаючих людей похилого віку та людей старше 18 років з обмеженими фізичними можливостями пройти курс навчання.

 

Чат-бот Гаряча лінія