Підприємницька діяльність в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки

29 Жовтня 2021, 20:12

30 жовтня на території Новоград-Волинської міської ТГ встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Постановою КМУ від 9 грудня 2020 р. N 1236 (зі змінами) на території, де запроваджено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки заборонена:

– робота непродовольчих ринків і магазинів;

– робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос.

Обмеження не будуть розповсюджуватися на заклади, де усі без винятку співробітники, відвідувачі закладів або учасники матимуть повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену «зеленим» COVID-сертифікатом. Окрім «зелених» ковід-сертифікатів діють ПЛР- тести та швидкі тести, які дійсні 72 години.

Ринки і суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію промислової групи товарів працюватимуть за умови наявності «зеленого» ковід-сертифікату у 100% працівників та відвідувачів.

Заклади торгівлі, надання послуг та громадського харчування мають право працювати та приймати відвідувачів лише за наявності «зеленого» ковід-сертифікату у 100 % працівників закладу та відвідувачів.

Якщо відсоток вакцинованих працівників закладу громадського харчування менший ніж 100% – заклад має право працювати у режимі адресної доставки і замовлення на виніс.

Готелі, які розміщені на території нашої громади також працюють за умови, що усі працівники та відвідувачі вакциновані двома дозами та забезпечено виконання протиепідемічних вимог.

Разом з тим, робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, продовольчих магазинів продовжується, але з обов’язковим дотриманням протиепідемічних правил.

Крім того, зберігається температурний скринінг, масковий режим, дотримання дистанції та наявність дезінфекторів у закладі.

Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах продовжується у звичайному режимі в кількості не більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу та з умовою дотримання протиепідемічних правил.

Мобільні групи разом із працівниками Держпродспоживслужби, правоохоронних органів будуть проводити рейдові перевірки щодо дотримання карантинних вимог на ринках, у закладах торгівлі, громадського харчування та у транспорті. Буде посилено контроль за дотриманням протиепідемічних правил.

 

Чат-бот Гаряча лінія