Підписали меморандум про співпрацю між Звягельською громадою та ГО “Простір можливостей”

21 Травня 2024, 15:17

Створення комфортних умов для ветеранів у громаді є надзвичайно важливим завданням. Це допомагає їм почувати себе цінними та підтриманими, сприяє їх швидшій адаптації та інтеграції у нове життя після війни. Громада має бути готовою до повернення ветеранів.

Сьогодні, 21 травня, у Звягелі стартував другий навчально-інформаційний захід для ОМС у рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики», який проводить Всеукраїнська асоціація громад у співпраці з ГО «Простір можливостей» та МФ «Відродження».
В ході заходу було підписано меморандум про співпрацю між Звягельською громадою та ГО “Простір можливостей”, яка активно працює над вектором ветеранської політики в Україні.
Підписання меморандуму – крок у правильному напрямку, що свідчить про готовність громади докладати всіх зусиль, щоб стати підтримкою для наших захисників, які повертаються додому.
Дякуємо ГО “Простір можливостей” та особисто його керівниці Оксані Коляді за співпрацю у цій важливій добрій справі. Впевнені, що спільно ми зможемо створити краще середовище для наших ветеранів, допомагаючи їм повертатися до мирного життя та інтегруватися у суспільство.

Детальніше про захід поінформуємо в одному із наступних дописів.

Ветеранський простір Звягеля

Чат-бот Гаряча лінія