Підписано меморандум між Звягельською МТГ та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)
16 січня 2024 року звягельський міський голова Микола Боровець підписав меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Звягельською міською територіальною громадою.
Метою співпраці є підтримка дітей та молоді в умовах надзвичайної ситуації, в стадії відновлення та розвитку.
Крім Звягеля до участі залучені Коростенська, Житомирська, Олевська, Хорошівська та Андрушівська громади.
У співпраці планується здійснювати спільні проєкти за напрямами:
• забезпечення доступу до якісного водопостачання
• захист та соціальна підтримка дітей
• розвиток молоді
• освіта
• охорона здоров’я.
Серед іншого у Звягельській громаді планується реалізація таких життєвонеобхідних проєктів, як забезпечення укриттям закладів освіти де їх ще немає, а це Гімназії №2, №3, №6, №9.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підтримував Звягельську громаду з початку повномасштабного вторгнення.
За період 2022-2023 років від UNICEF Ukraine у Звягельській громаді:
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
У 2023 році з метою облаштування безпечного перебування дітей в закладах освіти громада отримала грантове фінансування від UNICEF Ukraine для поліпшення навчального середовища у Пилиповицькому ліцеї на суму 3 тис. дол. США, облаштовано укриття та передано обладнання та техніку для STEM-лабораторії в Ліцеї № 4 м. Звягеля.
Від громадської організації IN TOUCH Ukraine Foundation яка реалізує крос-секторальні проекти фонду UNICEF було надано 2 генератори двом патронатним сім’ям, які проживають на території Звягельської міської територіальної громади.
42 сім’ї, які втратили годувальників в результаті військових дій отримали ноутбуки, пральні машини, шафи, холодильники, плити газові, ортопедичні матраци, комплекти для виконання уроків, крісла офісні, дитячі дивани.
Щиро дякуємо Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримку та допомогу. Сподіваємося на плідну подальшу співпрацю.