Підсумкова нарада галузі культури і туризму за результатами роботи у 2018 році

12 Березня 2019, 21:41

12 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулась підсумкова нарада галузі культури і туризму за результатами роботи у 2018 році. Участь у нараді взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук, депутат міської ради Олена Пономаренко та заступник начальника управління культури і туризму ОДА Світлана Ярмолицька.

Куратор галузі культури і туризму у Новограді-Волинському заступник міського голови Оксана Гвозденко стала модератором підсумкової наради. Оксана Василівна зазначила, що однією з найбільш значимих подій галузі у 2018 році стало виділення окремого приміщення для краєзнавчого музею на вул. Соборності, 24.

Про роботу установ культури у 2018 році по черзі поінформували їх керівники: начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць, директор школи мистецтв Лілія Полтавченко, директор міського Палацу культури імені Лесі Українки Ірина Антипчук, директор краєзнавчого музею Олена Жовтюк та директор музею родини Косачів Людмила Гамма. Ознайомитися зі звітами вищезазначених установ можна в окремих матеріалах опублікованих на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради та на офіційній сторінці міської ради у Фейсбук.

По завершенню звітів заступник начальника управління культури і туризму ОДА Світлана Ярмолицька адресувала працівникам галузі культури Новограда-Волинського слова вдячності за співпрацю. Світлана Володимирівна поінформувала, що на рівні області наразі проект «Туристична Житомирщина» доповнений новими туристичними маршрутами, серед яких і новоград-волинські музеї (літературно-меморіальний музей Лесі Українки, музею родини Косачів, краєзнавчий музей).

Тим часом, про співпрацю працівників галузі культури і туризму з депутатським корпусом розповів секретар міської ради Василь Остапчук, а голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук зауважив, що з кожним роком збільшується сума виділених коштів з міського бюджету на потреби галузі культури міста.

Підсумки наради галузі культури і туризму за результатами роботи у 2018 році підвів міський голова Віктор Весельський, який наголосив на необхідності посилення роботи в сфері розвитку туризму. Віктор Леонідович зауважив, що даний напрямок має стати одним з пріоритетних задля посилення туристичної привабливості міста.

Крім того, наразі вирішуються питання щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки, яке відбудеться у 2021 році. Тому, користуючись нагодою, Віктор Леонідович звернувся до заступник начальника управління культури і туризму ОДА з тим, щоб створити відповідний оргкомітет на обласному рівні.

Насамкінець  міський голова Віктор Весельський відзначив кращих працівників галузі культури і туризму, яким вручив Почесні грамоти міської ради та Подяки міського голови.

 

Чат-бот Гаряча лінія