Підсумкова нарада управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за результатами роботи у 2018 році

6 Березня 2019, 23:08

6 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбувся звіт галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за підсумками роботи у 2018 році. Участь у нараді взяли міський голова Весельський В.Л.,секретар міської ради Остапчук В.І.заступник міського голови Гвозденко О.В., заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Циба Я.В., депутати міської ради, керівники установ галузі, голови спортивних громадських організацій. 

Координатор підсумкового звіту, заступник міського голови Оксана Гвозденко, спершу надала слово головному доповідачу підсумкової наради – начальнику управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярославу Цибі, який поінформував присутніх про роботу управління та підпорядкованих йому установ у 2018 році. Управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради підпорядковані: служба у справах дітей, Новоград-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», міський Молодіжний центр та дитячо-юнацька спортивна школа. Ярослав Володимирович зазначив, що управління впроваджує на місцевому рівні державну політику з питань захисту дітей,  сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Кожен з керівників підпорядкованих управлінню установ доповіли про роботу у 2018 році та окресли перспективний план розвитку на 2019 рік. Про проведену роботу прозвітували заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасія Нєпша, начальник служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Нонна Лойко, директор міського Молодіжного центру Олександра Радчук, директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Лідія Тімофєєва та директор дитячо-юнацької спортивної школи Віктор Борисюк. Детально ознайомитися зі звітами вищезазначених посадових осіб можна в окремих матеріалах опублікованих на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради та на офіційній сторінці міської ради у Фейсбук.

Куратор галузі, заступник міського голови Оксана Гвозденко зауважила, що управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради має тісну співпрацю з управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. На базі спортивних майданчиків Новограда-Волинського організовується ряд обласних змагань, в тому числі на міському стадіоні «Авангард» протягом 2018 року проходив ряд футбольних матчів Другої ліги Чемпіонату України з футболу.

Активну участь в обговоренні звіту доповідачів взяли секретар міської ради Василь Остапчук та депутат міської ради Сергій Мельник, які наголосили на готовності лобіювати інтереси галузі на тому ж рівні, як це відбувається протягом останніх років.

В свою чергу міський голова Віктор Весельський підвів підсумки наради та відмітив досягнення працівників галузі, зокрема це здобутки спортсменів – вихованців тренерів, що отримують перемоги не лише на обласному рівні, але й на загальнодержавному рівні, а також на міжнародних змаганнях.   

На завершення кращі представники галузі були нагороджені міським головою відзнаками. Так, Почесну грамоту міської ради очільник міста вручив директору міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Лідії Тімофєєвій. Подяки міського голови отримали завідувач сектору опіки, піклування  та усиновлення служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ірина Адамович; тренер-викладач з важкої атлетики дитячо-юнацької  спортивної школи управління  у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  міської ради Катерина Золотарьова; завідувач  господарством  міського Центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Жанна Майдюк; директор  міського Молодіжного центру Олександра Радчук.

Також наприкінці підсумкової наради громадська активістка Ксенія Потоцька подякувала Молодіжному центру та управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за підтримку ініціатив молоді міста.  

 

Чат-бот Гаряча лінія