Підсумки першого тижня Всеукраїнського онлайн-марафону «Назустріч перемозі»

7 Квітня 2022, 10:33

Всеукраїнський онлайн-марафон «Назустріч перемозі»

1-ТИЖДЕНЬ «Привіт, ми з України!»

Коли навколо океани болю, страждань, горя…для нашої перемоги, для підсилення українського непереможного духу, для об’єднання дитячих сердець, які змушені тимчасово розлетітися по всьому світові, стартував Всеукраїнський онлайн-марафон «Назустріч перемозі».

Фактично більше місяця війна! Виснажені, втомлені, з болем та втратами, але з вірою в Україну та Перемогу!

Кожного дня віримо в нашу ПЕРЕМОГУ і кожного дня запитуємо один в одного: «Як Ви мої друзі? Де Ви? З Вами все добре, Ви в безпечному місці?» У відповідь з усіх куточків міста, областей та з-за кордону чути:  «Привіт, ми з України!». Дитячі посмішки, патріотичні вірші, пісні, малюнки, поробки – це все підтримка один одного та наших захисників.

У онлайн-марафоні за І тиждень «Привіт, ми з України!» взяло участь близько 70 учасників, 15 з яких сьогодні були змушені покинути рідні домівки в  Харкові, Сумах, Ірпіні, Попасній, Києві та інших містах України, але в нашому рідному місті вони мають надію та віру, що скоро повернуться додому. Також отримали роботи від чотирьох наших вихованців  з Германії, Польщі та Голландії. Роботи можна переглянути, перейшовши за хештегом #НазустрічПеремозі_КЗЦПО

І допоки ЗСУ тримає над нами мирне небо – ми дбаємо про наше майбутнє!

Далі буде! ПЕРЕМОГА!

 

Управління освіти і науки міської ради

Чат-бот Гаряча лінія