Підсумки свята «Разом ми сім’я щаслива»

20 Травня 2024, 14:36

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Звягельської міської ради 18 травня 2024 року провела захід активного відпочинку «Разом ми сім’я щаслива» для родин, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, присвячений Міжнародному дню сім’ї.

На святі працювали різноманітні локації: «Салон краси», де дітям робили аквагрим, а дівчаткам плели коси, вплітаючи кольорові пасма; «Родинне дерево», яке гості прикрашали сердечками, попередньо написавши на них імена членів родини. Розвивати навички влучності діти мали змогу на локаціях «Влуч у ціль» та «Вдалий кидок». Свої «Дитячі фантазії» маленькі гості свята втілювали у малюнку на асфальті. Фізичну активність мали змогу реалізувати на локації «Рух – це здоров’я»🤸‍♀️ не лише діти, а і їх батьки. Робили аплікації «Моя сім’я», розмальовували кульки та інше. Працювала фотозона для сімейного фотографування.
Родини, що відвідали свято, активно і весело провели час та дякували за свято.
По завершенню свята діти отримали сертифікати на безкоштовне морозиво, яке вони отримають 1 червня у Парку культури та відпочинку.

За надані сертифікати ми дякуємо Службі у справах дітей. Також, щиру подяку за організацію локації «Салон краси» ми висловлюємо колегам із Тимчасового освітнього центру «Lumos» та Центру позашкільної освіти.

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Звягельської міської ради
Чат-бот Гаряча лінія