Підсумки виставки творчих робіт «Палітра Талантів»

17 Травня 2021, 19:56

До дня Матері та Міжнародного дня сім’ї в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради з 11 по 14 травня було проведено ряд заходів.

Протягом тематичного тижня, присвяченого сімейному вихованню фахівці центру на офіційних інтернет-ресурсах ІРЦ розміщували матеріали, спрямовані на популяризацію міцної, щасливої родини як основи успішного розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема, проведено відео-консультацію «Роль сім’ї у вихованні дитини з особливими освітніми потребами», створено мотиваційний ролик «Сім’я як осередок гармонійного розвитку дитини», розміщено мультфільм про сімейні цінності та потребу дитини у родині, теплі та любові.

Головною подією тижня стала виставка творчих робіт «Палітра талантів». Захід спрямований на розвиток творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами, формування естетичних смаків, реалізацію їх талантів, розкриття творчого потенціалу та сприяння у їх подальшому особистому зростанню.

Було представлено більше 50 оригінальних робіт, виконаних із багатоманіття матеріалів та у найрізноманітніших техніках. Всі бажаючі могли ознайомитися із творчими роботами у приміщенні інклюзивно-ресурсного центру.

Підсумком стало урочисте нагородження всіх учасників заходу іменними дипломами та подарунками від спонсорів: Валентини Собецької, голови Kinderhilfe Ukraine Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij e.V , Людмили Харченко, представника міської громадської організації “Гармонія+”. Також кожна дитина долучилася до малювання спільної картини.

Унікальність заходу полягає в тому в тому, що діти з особливими освітніми потребами мали змогу проявити свої здібності, творчий потенціал, продемонструвати вміння, вподобання, інтереси, створити щось нове та прекрасне.

Лілія Васільєва, практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія