Підсумок змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

21 Травня 2024, 11:53

17 травня у Міському парку культури та відпочинку відбулись загальноміські спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Вперше у такому заході взяли участь 5 сімей із ЗДО №13 “Ромашка” та ЗДО №16 “Веселка”: Піндюри, Переходюки, Драган, Головінські-Петрощуки та Загриві. Спортивна програма змагань складалася з комплексних естафет на швидкість, координацію, витривалість та спортивно-інтелектуальної вікторини.

З привітальним словом до учасників і гостей свята звернулись т.в.о. начальника у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук та т.в.о. директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Людмила Грушко, яка також зазначила, що захід виявився надзвичайно цікавим, оскільки всі учасники прикладали максимум зусиль для перемоги.

За підсумками змагань, перемогу здобула спритна та кмітлива сім’я Піндюри.

“Мама, тато, я – спортивна сім’я” – неймовірно багаті на емоції змагання. За підсумками заходу команди зміцнили свої родинні звʼязки, подарували позитивні емоції та незабутні моменти сім’ям. Також змагання показали необхідність ведення здорового способу життя, залучаючи батьків та дітей до занять фізичною культурою та спортом.

У підсумку, переможців, учасників та найактивніших вболівальників змагань нагородили медалями, кубками, грамотами та корисними спортивними призами.

Дякуємо Управлінню освіти та науки за сприяння у проведенні заходу та організацію участі команд.

Організатори заходу: Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Чат-бот Гаряча лінія