Підтримка ветеранів та ветеранок – фундамент післявоєнної відбудови України

21 Січня 2024, 11:58
Ефективна ветеранська політика, підтримка військових та їх сімей, реабілітація та реінтеграція захисників та захисниць – це основне і, можливо, найголовніше завдання післявоєнної розбудови нашої держави.
Безумовно, кожен з нас чекає Перемогу, проте чи готове суспільство належно зустріти захисників?
Аби розробити чіткий план дій для гідної зустрічі та супроводу ветеранів, 19 січня у Звягельській міській територіальній громаді відбулось стратегування з питань ветеранської політики до якого долучились потужні фахівці у цій сфері – Оксана Коляда, керівниця ГО “Простір можливостей”, “Коаліція ветеранських просторів”, екс-міністерка у справах ветеранів, полковник у відставці та Ярослав Павловський, керівник ГО «Там, де ми – там Україна», фахівець проекту ГО “Простір можливостей”.
«Цілий день працювали з дуже щирою командою однодумців – міським головою Миколою Боровцем, секретарем міської ради Оксаною Гвозденко, заступницею міського голови Іриною Гудзь, заступником начальника РВА Олегом Зубовським, керівниками медичних закладів та реабілітаційних центрів, структурних підрозділів, поліції, ТЦК, ветеранських організацій та представниками родин ветеранів і військовослужбовців», – зазначає Оксана Коляда на своїй сторінці у мережі Facebook.
Загалом до обговорень долучились понад 30 осіб.
Під час заходу напрацьовували першочерговий план завдань інтеграції ветеранської політики у стратегічні плани Звягельської громади та обговорювали практичні кроки до впровадження ветеранської політики у громаді та подальшої співпраці.
Звягельська міська територіальна громада активно працює над впровадженням та веденням ветеранської політики, адже ми маємо бути міцною підтримкою для тих, хто нас боронить і боронив.
Працюємо далі!
Чат-бот Гаряча лінія