Пільгове медичне забезпечення для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

14 Лютого 2023, 10:41
Аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша екологічна катастрофа XX століття, наслідки якої торкнулися доль мільйонів людей. В умовах воєнного часу найбільш незахищеними залишаються пільгові категорії населення, до яких належать і постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, й дбати про них обов’язок громади.
13 лютого відбувся конкурс із визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, що здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення жителів Звягельської міської територіальної громади, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
В результаті конкурсу пільговий відпуск медикаментів громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС здійснюватиме КП «Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217».
У 2023 році для надання пільг на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи згідно рішення сесії обласної ради передбачено кошти в сумі 25, 3 тис. грн.
Додатково з бюджету Звягельської міської територіальної громади на підтримку жителів нашої громади, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, виділено кошти в сумі 150 тис. грн.
УСЗН  міської ради
Чат-бот Гаряча лінія