Після облаштування комунальниками території поруч з кладовищем по вул. Луговій (Суслівське) з’явиться нова автобусна зупинка

12 Квітня 2019, 13:32

Реагуючи на звернення мешканців міста Новограда-Волинського щодо облаштування автобусної зупинки поруч з кладовищем по вул. Луговій (Суслівське), 12 квітня 2019 перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду з перевізниками на міських автобусних маршрутах загального користування.

Під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Колотова питання облаштування такої автобусної зупинки відпрацьоване відділом підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради.  Так, визначено зручне для новоград-волинців місце для розташування автобусної зупинки, яке попередньо погоджено з відповідними службами, зокрема з обласним управлінням Національної поліції України департаменту патрульної поліції в Житомирській області. Перевізник, що обслуговує автобусний маршрут «Новоград-Волинський – Сусли – Кануни», здійснюватиме зупинку у вищезазначеному місці.

Автобусна зупинка розпочне діяти після облаштування дороги до неї та пішохідної доріжки до кладовища управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. Дані роботи мають бути виконані невдовзі, після чого обласне управління Національної поліції України департаменту патрульної поліції в Житомирській області надасть перевізнику остаточний дозвіл на здійснення зупинки поруч з кладовищем вул. Луговій (Суслівське).

 

Чат-бот Гаряча лінія