Планові наради з керівниками закладів освіти в режимі відеоконференції

5 Травня 2020, 16:48

04 травня 2020 року відбулись планові наради з керівниками закладів освіти в режимі відеоконференції. На нараді опрацювали підготовлену Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти дорожню карту реформування мережі закладів ЗСО, зокрема про те, що до 01.09 2024 року мають функціонувати початкові школи, гімназії, у складі яких можуть бути початкові школи та ліцеї, як окремі юридичні особи. Після завершення карантину робоча група з реформування системи освіти міської ОТГ відновить свою роботу та буде напрацьовано перспективний план реформування з подальшим громадським обговоренням та затвердженням його рішенням міської ради.
У зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель юристом групи ЦГО управління освіти і науки зосереджено увагу керівників закладів загальної середньої освіти на необхідності призначення у закладі уповноваженої особи для проведення спрощеної процедури закупівлі та затвердження Положення про уповноважену особу, а також визначення відповідальної особи за проведення закупівель до 50 тис. грн. Також наголошено, що вищезазначеними змінами до закону передбачена персональна відповідальність замовника (керівника).
01 травня 2020 року закінчився прийом заявок на участь у он-лайн фестивалі обдарованості «Сузір’я талантів» з екологічного напряму. Отримано 110 заявок у семи номінаціях від закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Найбільша кількість учасників була у ЗОШ№2, Ліцеї№4 та Ліцеї №11, які взяли участь у всіх номінаціях. Кращі відеоролики будуть пропонуватися до показу на місцевому телебаченні, а всі учасники отримають дипломи. Матеріали участі у фестивалі будуть розміщені на сайтах шкіл, фейсбуксторінках та засобах масової інформації.
Керівники закладів освіти відгукнулись на ініціативу управління освіти і науки щодо надання благодійної допомоги міськрайонній лікарні. Наразі триває збір масок, пальчаток та памперсів для передачі їх в лікарню.
Також обговорили питання упорядкування працівниками закладів пам’ятних знаків та братських могил часів Другої світової війни з метою вшанування 8-9 травня 2020 року пам’яті загиблих.
07 травня 2020 року відбудеться колегія управління освіти і науки в режимі відео конференції, на якій буде розглянуто питання стану організації харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, а також затверджено список вчителів та учнів для їх відзначення за результатами участі у фахових конкурсах, олімпіадах, МАН, конкурсах учнівської творчості, ініційованих МОН.

Управління освіти і науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія