Пластуни передали мешканцям Новограда-Волинського Вифлеємський Вогонь Миру

3 Січня 2018, 15:13

03 січня 2018 року напередодні Різдва Христового в холі Будинку рад пластуни передали мешканцям Новограда-Волинського Вифлеємський Вогонь Миру.

Вогонь зі Святої землі як знак миру та благополуччя для усіх новоград-волинців, від міської влади символічно прийняв керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький від керівника Новоград-Волинської станиці «Пласту» та депутата міської ради Ігоря Мельника. Дмитро Аркадійович подякував пластунам та підкреслив, що Україні потрібні мир, злагода та любов. 

Також під час заходу пластуни заспівали пісню Вифлеємського Вогню Миру. Міжнародна щорічна скаутська акція з нагоди святкування Різдва Христового, котра полягає у поширенні вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа, у Новограді-Волинському відбувається вже третій рік поспіль. У нашому місті Вифлеємський Вогонь Миру буде поширено по церквам, костьолам, школам, лікарні, установам, організаціям та передано мешканцям міста. Крім того вогонь зі Святої землі може запалити кожен бажаючий від лампадки, що наразі горить у холі Будинку рад.

Між тим, керівник Новоград-Волинської станиці «Пласту» Ігор Мельник завітав до міського голови Віктора Весельського. Очільник Новограда-Волинського поспілкувався з керівником скаутської організації щодо розширення діяльності Новоград-Волинської станиці «Пласту» в місті. Віктор Леонідович наголосив, що підростаюче покоління повинно брати більш активну участь у житті територіальної громади.    

Довідково: «Пласт» – національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот і на провідників українського суспільства.

Дата заснування «Пласту» – весна 1912 р. Пластуни відзначилися тим, що брали активну участь у розбудові та захисті своєї держави, були активними учасниками визвольного руху та війн за незалежність УНР та ЗУНР. Нині «Пласт» – найбільша та найстаріша українська скаутська організація, яка діє у багатьох країнах світу та об’єднує пластунів України й української діаспори

 

Чат-бот Гаряча лінія