Подарунки від Першої леді Республіки Польща

13 Січня 2023, 9:18

До Звягельського дитячого будинку сімейного типу родини Павла та Жанни Щавлінських з різдвяними подарунками завітали представники Першої леді Республіки Польща.

У батьків-вихователів Щавлінських виховується 9 статусних діточок, троє з яких мають інвалідність. Однією з особливих діток є 6-річна Ангеліна. У дівчинки встановлені кохлеарні імпланти, для обслуговування яких потрібні певні деталі, які, на жаль, відсутні в Україні.

Павло та Жанна прикладали усі зусилля, щоб отримати необхідні деталі. Зверталися до багатьох благодійних фондів, організацій. За сприяння начальника служби у справах дітей ЖОДА Ганни Лужко, про родину дізналася команда Першої леді Республіки Польща Агати Корнгаузер-Дуди. Зворушлива життєва історія української дитини вразила пані Агату, яка вирішила якнайшвидше допомогти.

Тож до дитячого будинку сімейного типу від імені дружини Президента Республіки Польща завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, Генеральний консул консульства Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, Заступник Голови Національного бюро безпеки Республіки Польща та бригадний генерал Мірослав Віклік та інші поважні гості, які прибули з Варшави.

Від імені Агати Дуди родина отримала необхідні аксесуари для кохлеарних імплантів Ангеліни, сучасний телевізор, пральну машину, генератор, харчові продукти та засоби особистої гігієни. А ще – привітальну листівку, яку власноруч написала Перша Леді для сім’ї Щавлінських.

Заступниця міського голови Наталія Борис висловила вдячність поважним польським гостям, які у складні часи не пошкодували своїх сил, часу і завітали до Звягеля, щоб допомогти українським дітям. На знак вдячності за добросердечність, вручила від Звягельської громади відзнаку «Дякуємо за українське серце». До слів подяки долучилися директор міського центру соціальних служб Олена Котова, батьки-вихователі Жанна і Павло Щавлінські, діти. На згадку про польсько-українську зустріч зробили спільні дружні світлини.

Безмежна вдячність Першій леді Республіки Польща Агаті Корнгаузер-Дуді, її команді та усьому польському народу за підтримку українських родин!

Добро не знає кордонів!

Чат-бот Гаряча лінія