Подарунок та вітання бібліотечній громаді міста

2 Жовтня 2015, 21:14

З давніх давен скарбницею духовного багатства,  що поєднує минуле, сучасне і майбутнє – є книга.  Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недаремно в народі кажуть: «Людина перестає мислити, коли перестає  читати».

Вже традиційно щороку у вересні місяці бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи проводять акцію  «Подаруй бібліотеці книгу», приурочену до Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня.  Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. І недаремно свято припадає на День Віри, Надії, Любові і Софії. Адже книгозбірні відкривають усім, спраглим до знань, двері до мудрості, вселяють надію у свої сили і майбутнє, вчать любові до свого народу, родини, природи, толерантності.

Тож в цей день привітати бібліотекарів до бібліотеки  приходять  люди, які по справжньому цінують  книгу і читання. Саме до таких належить і читачка бібліотеки-філії №5 для юнацтва Мельник Ніна Пилипівна. Вона все життя  по краплинці збирала книги для своєї особистої бібліотеки, але відгукнулась на акцію і передала в дар бібліотеці-філії №5 для юнацтва – 130 книг. Подаровані видання – гарне поповнення  книжкового фонду! Всі книги цінні, бо в основному це класична література.

Адміністрація міської централізованої бібліотечної системи, колектив  бібліотеки-філії №5 для юнацтва  висловлюють щиру подяку Ніні Пилипівні за безкорисну щедрість, а також   всім шанувальникам і користувачам, яким небайдужа доля бібліотеки і книги, за розуміння, підтримку і допомогу у збереженні культурної спадщини і духовних надбань, які створило людство.

Адміністрація МЦБС

 

Чат-бот Гаряча лінія