Подарували свято дітям із сімей полеглих захисників України

30 Травня 2023, 15:58

Напередодні теплого та радісного свята – Міжнародного Дня захисту дітей, Звягельський міський центр соціальних служб спільно з колективом ресторану Al kapone, аніматорами Smile NV, фотографом Наталія Гічун та колективом “ТОВ «АЙС ТІМ» подарували дітям із сімей полеглих захисників України свято.

«Ми за мир і за те, щоб наші діти жили в гарній та щасливій країні. Нам дуже хочеться, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни» – з такими словами на початку чудодійного заходу до дітей звернулись заступниця міського голови Ірина Гудзь та директорка міського центру соціальних служб Олена Котова.

А потім до справи взялись аніматори: Україночка, ведмедик Тедді та Мікі Маус влаштували дітям грандіозне незабутнє свято з різноманітними цікавими забавами, дітвора співала пісні, танцювала та виконувала різні завдання, за що отримала гарні подарунки.

І, звісно, від ресторану Al kapone, усі діти скуштували смачну піцу, картоплю фрі та охолоджуючий напій.

Наприкінці від ТОВ «АЙС ТІМ» діти отримали морозиво.

У дітей залишилося багато незабутніх вражень, позитивних емоцій та гарних фотографій на згадку. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

Подарувати дитині трохи щастя дуже легко, а отримати у відповідь вдячну посмішку – дійсно безцінно.

Дякуємо всім, хто зробив дітей щасливішими.

Дякуємо, що при домовленості про захід для дітей, всі причетні погодились, кожний у своєму напрямку, зробити свято благодійно. Ви неперевершені!

Все буде Україна!

Звягельський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія