Податківці надають кваліфіковану практичну допомогу платникам податків

15 Листопада 2022, 10:21
У Новоград-Волинський ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області податківці на постійній основі надають допомогу платникам податків щодо практичного застосування норм податкового законодавства.
Відтак, відвідувачам територіального ЦОПу податківці надали фахові роз’яснення щодо новацій податкового законодавства, сплати за землю та податку на нерухоме майно, реєстрації РРО через Електронний кабінет. Про переваги подання звітності в електронному вигляді та використання інших можливостей сервісу «Електронний кабінет».
Під час спілкування не залишились і такі важливі питання, як збільшення єдиного внеску із жовтня та своєчасна сплата майнових податків і зборів, недопущення формування податкового боргу тощо.
Працівники ДПІ нагадали, що громадяни, які є власниками землі та нерухомості, мають можливість провести звірку щодо належних їм об’єктів оподаткування та наявної заборгованості зі сплати майнових податків у будь-який зручний час відповідно до графіка роботи ЦОП. Для якісної звірки та спілкування з фахівцем ЦОП громадянам варто при собі мати документи, що посвідчують особу, та правовстановлюючі документи на належне майно».
Чат-бот Гаряча лінія