Подяка за надану гуманітарну допомогу родинам із Новоград-Волинської міської ОТГ

16 Вересня 2020, 13:15

В нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді висловлює найщирішу вдячність за сприяння Житомирському обласному центру соціальних служб та БО «БФ»Я – мама!» м.Житомира за надану гуманітарну допомогу родинам з Новоград-Волинської міської ОТГ. Продуктові набори отримали 7 родин: сім’ї з дітьми з інвалідністю, батьки та матері-одинаки, багатодітні малозабезпечені родини.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашого міста. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія