Подяка за щедрість Великодніх свят людям Звягельської громади

19 Квітня 2023, 13:51

У житті кожного українця Великдень – особливо шановане та величне свято. Це символ перемоги життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю.

У Звягельській громаді заходи до Великодня об’єднали усіх небайдужих у прагненні дарувати підтримку, ділитися душевним теплом, шанувати народні традиції, долучати до них дітей та молодь. Саме так міцніє зв’язок між поколіннями, утверджується національно-патріотична самосвідомість, що вчить пишатися власною історією, культурою, яка сягає віків.

????У закладах освіти проведено численні тематичні заходи: патріотичні великодні акції, виготовлення святкових листівок, майстер-класи, виставки писанок та малюнків, автентичні екскурси. Діти та молодь, їх наставники та батьки стали активними учасниками загальноміської благодійної акції “Великдень РАЗОМ!”.

????Працівники закладів культури і туризму громади провели низку івентів, які популяризували українські народні традиції та звичаї, ідентичність нашої нації, дарували містянам мистецтво Великодня, моменти культурного дозвілля та відпочинку в цей важкий час, адже культурний фронт – важливий.

????Другий рік поспіль відбулася загальноміська благодійна акція «Великдень РАЗОМ!» – з любов’ю та вдячністю до захисників, проявом турботи та щирості у світлі Великодні дні.

До Свята Воскресіння Христового жителі, духовенство та віряни, підприємці, трудові колективи, волонтери та благодійники, пересічні люди передали паски та Великодні подарунки для українських воїнів, які доставлені на місця виконання ними бойових завдань.

????До проведення заходів у Великодні дні активно долучилися жителі Великомолодьківського, Дідовицького, Майстрівського, Наталівського та Пилиповицького старостинських округів Звягельської громади.

????Оформлено тематичні фото локації, які дарували відчуття затишку та комфорту.

Біля Свято-Михайлівського храму працівниками Центру позашкільної освіти за участі закладів освіти громади оформлено великодню локацію: тематично декоровані писанками кущі та дерева, встановлені пасхальні композиції. До оформлення долучилися колективи Ліцею №11, Гімназії №9 та закладу дошкільної освіти №2 «Калинка» Звягельської міської ради.

Креативні локації створено й біля пам’ятника Лесі Українки та на території Звягельського замку, де працівниками галузі культури і туризму оформлено Великодню фотозону, виставлено декоративні писанки, кожна з яких – справжній витвір мистецтва.

????Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради спільно з керівниками установ, підприємств та жителів громади подбали про весняний благоустрій територій.

Міський голова Микола Боровець висловлює слова вдячності всім, хто долучився до організації та проведення заходів з нагоди Свята Воскресіння Христового аби подарувати атмосферу свята захисникам, жителям громади, а також тим, хто знайшов тут прихисток.

Низький уклін та шана воїнам, які боронили наш спокій у ці величні дні. Щира подяка релігійним громадам за належно організовані богослужіння. Вдячність правоохоронцям за забезпечення громадського порядку та безпеки.

Тож нехай світле Воскресіння і надалі об’єднує нас у вірі, надії та прагненні до Перемоги України????????.

Дякуємо за подаровану щирість Великодніх свят????????!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Чат-бот Гаряча лінія