Подякували колективу Палацу дітей та молоді за співпрацю та організацію цікавого дозвілля для вихованців закладу

12 Червня 2020, 15:16

12 червня заступник міського голови Оксана Гвозденко та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба завітали до Палацу дітей та молоді, на базі якого з 9 по 26 червня відкрито табір короткотривалого перебування з гнучким дистанційним режимом роботи (по 3 години на день).

Як зазначила директор закладу Ольга Добровольна, під час роботи 60% загонів табору працюють дистанційно, решта 40% – проводять заняття з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог. Загалом різними формами відпочинку охоплено 154 дитини. Зокрема, для вихованців закладу позашкільної освіти проводять дистанційні майстер-класи з художньо-естетичного напряму «Дивосвіт», творчі онлайн майстерні чудес, ігрові калейдоскопи. Для тих дітей, які відвідують загони організовують спортивні міні-змагання, різноманітні конкурси, екскурсії маршрутом екологічної стежки «Перлина Звягельщини», працює кінозал «ADRENALIN TV» та інше. Заняття в групах проводиться з кількістю учасників не більше 10 осіб.

Цього дня, в рамках проведення етнографічного свята, дітей розважали цікавою програмою фольклорний ансамбль «Мальва» (керівник – Галина Кучинська).

Відтак, заступник міського голови Оксана Гвозденко та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба подякували колективу Палацу дітей та молоді за співпрацю та організацію дозвілля для вихованців закладу, а також вручили подарунки, щоб їх відпочинок проходив комфортно та незабутньо.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія