Подякували Лідії Башинській за багаторічну сумлінну працю на посаді завідувачки ДНЗ №4

5 Червня 2020, 16:14

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість та дитячий сміх. Працівники дошкільних закладів щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям.

Значну частину свого життя, а саме 30 років на посаді завідувачки, присвятила Новоград-Волинському дошкільному навчальному закладу №4 «Сонечко» Лідія Башинська, яка об’єднала навколо себе творчих, розумних, ініціативних, сповнених любові до дітей і до своєї професії людей.

Також Лідія Олександрівна має ряд нагород, серед яких: Орден «Звягель», Відзнака Національної академії педагогічних наук України знаком «Ушинський К.Д.», «Годість міста 2018» (номінація «Освітянський олімп», керівник-наставник).

За час її роботи багато вихованців вийшло зі стін своєї «другої домівки». І вже одне покоління змінилося іншим, а випускники і надалі ведуть у цей садочок своїх дітей та онуків.

Подякували за багаторічну сумлінну працю на посаді завідувачки ДНЗ №4, та у зв’язку із рішенням Лідії Башинської залишити трудову діяльність на цій посаді, заступник міського голови Оксана Гвозденко та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук.

Посадовці висловили сподівання, що новий етап життя для Лідії Олександрівни буде таким же успішним як і професійний шлях. Адже вона безперечно залишається прикладом професіоналізму та мудрості для наступних поколінь.

Також з побажаннями відмінного здоров’я, родинного добробуту, домашнього затишку, добра та злагоди звернулися до своєї наставниці і колишні вихованці ДНЗ №4 – депутат міської ради Олександр Стадник та заступник директора ЗОШ №7 Олена Герасимчук.

Нехай же цей період в житті не буде похмурим і нудним. Адже відкриваються нові горизонти. Потрібно робити все, на що не вистачало часу раніше. Успіхів і позитивних емоцій!

Оксана Талько, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія