Поетична година «Душі моєї струни» відбулася в бібліотеці-філії №3

12 Квітня 2017, 4:48

Весна – особлива пора, дивовижна, чарівна, непередбачувана, Весною розцвітає душа. Це час для змін та натхнення. Час писати вірші, дарувати радість кохання. Тож працівники бібліотеки-філії № 3 запросили своїх читачів та членів клубу «Шарм» на поетичну годину «Душі моєї струни».

Приємно було зустрітися та поспілкуватися з поетесою-пісняркою, членом Новоград-Волинської асоціації композиторів, лауреатом літературної премії ім. Лесі Українки, дослідницею творчості і життя Лесі Українки – Валентиною Ксендзук. Під час теплої, дружньої розмови поетеса розповіла багато цікавого про себе та свою творчість, подарувала неповторний світ поезії, що вчить тонко сприймати красу, осмислювати навколишню дійсність та співпереживати. Присутні також з великим задоволенням прослухали записи її пісень та познайомились зі збірками творів, які були представлені на книжковій виставці «Поетичні перлини Валентини Ксендзук».

Сподіваємося, що ця зустріч залишила тепло і радість від спілкування, бажання читати поезію, бо вона підносить людину духовно, збагачує новими відчуттями та своєю неповторністю.

 

Адміністрація МЦБС

 

Чат-бот Гаряча лінія