Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного 34-ї сесії міської ради

3 Вересня 2019, 14:58

Згідно із затвердженим графіком засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради, 02 вересня 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного 34-ї сесії міської ради сьомого скликання. У роботі ради взяли участь 12 осіб із 16, що входять до її складу, а також керівники виконавчих органів міської ради.

Відтак, було опрацьовано 14 питань. Зокрема, було детально розглянуто пропозиції та зауваження до проектів рішень чергової сесії від постійних комісій, засідання яких проходили впродовж минулого тижня.

Значну увагу члени погоджувальної ради приділили обговоренню проекту рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

Крім того, ряд питань стосувалися містобудування, земельних відносин, житлово-комунального господарства (оренди майна комунальної власності, проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новоград-Волинської міської ОТГ та ін.) тощо. 

Таким чином, в ході детального обговорення, питання, які на постійних комісіях міської ради були погоджені без зауважень, запропоновано розглянути на пленарному засіданні за скороченою процедурою. Решту питань, до яких постійними комісіями та на засіданні погоджувальної ради були подані відповідні зауваження та пропозиції, буде детально обговорено під час засідання сесії, яке відбудеться 05 вересня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад.

З онлайн-трансляцією засідання погоджувальної ради можна ознайомитися за посиланнями: https://youtu.be/Qu9VIHDhZpwhttps://youtu.be/aSJc7Z-7aJY.

 

Чат-бот Гаряча лінія