Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного двадцять дев‘ятої сесії міської ради

23 Січня 2023, 15:43
23 січня відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять дев‘ятої сесії міської ради восьмого скликання, яке провів міський голова Микола Боровець.
Метою погоджувальної ради є сприяння організації підготовки питань, що підлягають розгляду на пленарному засіданні.
У роботі погоджувальної ради взяли участь секретар міської ради Оксана Гвозденко, керівники депутатських фракцій і груп, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь та Віталій Якубов, а також керівники виконавчих органів міської ради.
У ході засідання погоджувальна рада розглянула 12 питань, внесених до порядку денного двадцять дев‘ятої сесії міської ради відповідно до розпорядження міського голови від 09.01.2023 № 7 (о).
Основними питаннями у порядку денному чергового засідання Звягельської міської ради є звіти Звягельського міського голови, секретаря Звягельської міської ради, заступників міського голови та старост старостинських округів територіальної громади, які проводяться відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Детально їх заслуховуватимуть безпосередньо під час пленарного засідання.
Також було погоджено питання про внесення змін до бюджету Звягельської міської територіальної громади у частині виділення коштів для забезпечення потреб військових підрозділів.
Депутатами Звягельської міської ради розглянуто пропозиції щодо включення до порядку денного додаткових питань.
Зокрема, управлінням культури і туризму запропоновано включити до порядку денного затвердження бренд-буку Звягельської територіальної громади.
Заступник міського голови Віталій Якубов запропонував зняти з розгляду та додатково доопрацювати питання щодо створення комунального підприємства Звягельської міської ради «ЕКО Звягель», метою якого має стати надання послуги з поводження з твердими побутовими відходами у Звягельській громаді.
Під час погоджувальної ради детально опрацьовано пропозиції та зауваження до проєктів рішень чергової сесії від постійних комісій міської ради, засідання яких проходили впродовж минулого тижня https://www.youtube.com/live/Q_hdHSDDNOA?feature=share.
Пленарне засідання двадцять восьмої сесії міської ради восьмого скликання відбудеться 26 січня 2023 року о 09:00 годині.
З проєктами рішень, які виносяться на розгляд чергової сесії міської ради можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/…/proyekty-rishen-miskoyi…/.
Чат-бот Гаряча лінія