Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного двадцять восьмої сесії міської ради

19 Грудня 2022, 16:41

19 грудня відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять восьмої сесії міської ради восьмого скликання, яке згідно Регламенту міської ради провів міський голова Микола Боровець.

Головною метою погоджувальної ради є розгляд пропозицій та зауважень постійних комісій міської ради до проектів рішень, знаходження консенсусу та порозуміння для забезпечення стабільного проведення засідання сесії міської ради та ухвалення важливих для територіальної громади рішень.

У роботі погоджувальної ради взяли участь секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь та Віталій Якубов, керівники депутатських фракцій і груп, а також керівники виконавчих органів міської ради.

У ході засідання погоджувальна рада розглянула 46 питань, внесених до порядку денного двадцять восьмої сесії міської ради відповідно до  до розпорядження міського голови від 05.12.2022 № 330 (о)та погодила включення до порядку денного додаткових питань. Зокрема про затвердження Програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб ОСББ, внесення змін до Програми взаємодії між Новоград-Волинською міською радою та  Новоград-Волинською районною військовою адміністрацією в період воєнного стану в Україні. Також за пропозицією фракції «Європейська Солідарність» було включено в порядок денний звернення від депутатів міської ради до державних органів влади щодо діяльності релігійних організацій.

Під час погоджувальної ради детально опрацьовано пропозиції та зауваження до проєктів рішень чергової сесії від постійних комісій міської ради, засідання яких проходили впродовж минулого тижня  https://youtu.be/WAOZBmgNR2c .

Пленарне засідання двадцять восьмої сесії міської ради восьмого скликання відбудеться 22 грудня 2022 року о 09:00 годині.

З проєктами рішень, які виносяться на розгляд чергової сесії міської ради можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради

https://portal.nvrada.gov.ua/category/miska-rada/proyekty-rishen-miskoyi-rady/ .

Чат-бот Гаряча лінія