Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного п’ятої сесії міської ради

2 Березня 2021, 17:37

2 березня відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного п’ятої сесії міської ради восьмого скликання, яке згідно Регламенту Новоград-Волинської міської ради провів міський голова Микола Боровець.

Головною метою погоджувальної ради є розгляд пропозицій та зауважень постійних комісій міської ради до проектів рішень, знаходження консенсусу та порозуміння для забезпечення стабільного проведення засідання сесії міської ради та ухвалення важливих для територіальної громади рішень.

У роботі погоджувальної ради взяли участь секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Віталій Якубов та Наталія Борис, керівники депутатських фракцій і груп, а також керівники виконавчих органів міської ради.

Під час погоджувальної ради детально опрацьовано пропозиції та зауваження до проєктів рішень чергової сесії від постійних комісій міської ради, засідання яких проходили впродовж минулого тижня. Зокрема, значна кількість пропозицій стосувалися внесенню змін до бюджету Новоград-Волинської міської ТГ на 2021 рік. Обговорено прийняття ряду важливих для життєдіяльності громади міських Програм, серед них – щодо створення КП «Новоград-Волинський полігон ТПВ», Програма поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2021-2025 роки, «Про затвердження Програми місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки». Також погоджено внесення змін у ряд програм, що стосуються галузей житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин, охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, фізичної культури та спорту тощо.

Загалом на пленарному засіданні п’ятої сесії міської ради, яка відповідно до розпорядження міського голови від 10.02.2021 №31 (о) відбудеться 04 березня о 09:00 годині у великій залі Будинку рад, планується розглянути понад 70 питань порядку денного.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія